Kur nopirkt un pārdot TON Crystal - unimars-hotel.lv

Durova žetoni, Bitcoin Haling, Telegram’s TON Dies, Reddit integrē Ethereum: nedēļas kriptogrāfijas ziņas

Bitcoin Ethereum ziņas Neveiksmīga kriptovalūtas projekta Telegram Messenger uzsākšana ir viena no izejošā gada centrālajām tēmām. Tikai daži cilvēki uzskatīja, ka tik vērienīgu pasākumu, ko atbalsta tik lielas pūles un milzīgi finanšu resursi, var vienkārši atteikties no ASV regulatīvā spiediena. Tomēr regulators uzvarēja, un tā lēmuma rezultātā viena no lielākajām norisēm finanšu attiecību decentralizācijas jomā tika pārtraukta, kad produkts bija gandrīz pabeigts.

Monētas, kas būvētas uz bitcoin blockchain

Tomēr nebija iedomājams vienkārši atteikties no TON izstrādātāju milzīgā darba rezultātiem. Projektu atbalstīja vairāk nekā 7, uzņēmumu un privātpersonu, un bezmaksas TON tīkls tika palaists 7.

Tajā teikts, ka Free TON savu misiju uzskata par brīvā tirgus vērtību uzturēšanu, personas datu aizsardzību, decentralizētu pārvaldību, pretestību cenzūrai un cilvēku sadarbību visā pasaulē.

Bezmaksas TON ir vairāku blokķēžu vienādranga platforma. Atšķirībā no citiem, uz TON balstītajām blokķēdēm ir nesalīdzināmi lielāks darījumu ātrums, un tās sākotnēji tika iecerētas kā pielāgojamas.

Kur nopirkt un pārdot TON Crystal

Brīvās TON ekonomikas pamatā ir TON Crystal monēta, kas ievērojami atšķiras no klasiskajām kriptovalūtām tās arhitektūrā, kā arī izplatīšanas metodē: sākotnēji nebija iespējams vienkārši nopirkt TON Crystal jo žetoni tika izplatīti, izmantojot konkurences mehānismu. Saskaņā ar projekta kopienas ideju 5 miljardi žetonu tika sadalīti uz nefinansiāla pamata starp projekta dalībniekiem, kuri bija devuši vislielāko ieguldījumu tā attīstībā. Kad žetonu izplatīšana ir durova žetoni, žetoni var brīvi pārvietoties - tas ir posms, kas šodien atklājas mūsu acu priekšā.

Bezmaksas TON tīkls ir pilnībā decentralizēts saskaņā ar Deklarāciju. Decentralizācija ir tīkla pārvaldības, validācijas un programmatūras izstrādes pamatīpašība. TON Crystal tiek izplatīts pēc iespējas vairāk tīkla lietotājiem, un viņi visi varēs piedalīties monētu likšanā.

mc bināro opciju video opcijas kas tas ir video

Pie projekta strādā vairākas neatkarīgas izstrādes komandas. Nevienam validatoram nevar būt vairāk par vienu trešdaļu no visiem pieejamajiem tīkla marķieriem.

Lietotāja saskarni pārstāv TON Surf OS, kas daļēji ir līdzīga Linux saskarnei un ietver drošu pārlūku, seifu un tērzēšanas lietojumprogrammas.

kā nopelnīt naudu bez īpašiem izdevumiem nopelnīt naudu internetā bites

Tā kā TON kods ir atvērts, kopienas locekļi var aktīvi piedalīties tā sastāvdaļu pilnveidošanā un uzlabošanā. Tātad, vai ir durova žetoni kaut kā nopirkt TON Crystal?

Par telegrammas atvērto tīklu (TON)

Šodien jā, kaut arī šādas, tehniski sarežģītas un tik neparastā veidā izplatītas monētas iekļaušana sarakstā nebija viegls uzdevums.

Platforma piedāvā arī diennakts klientu atbalstu.

tirdzniecības roboti ieteikumu režīmā ieņēmumi internetā čekā

Viss ir absolūti drošs, ļaujot automātiski izņemt naudu un, kā jau teicām, ar nulles maksu. Seifs atvieglo gan monētu pievienošanu platformai, gan pārvietošanu uz citām adresēm, ieskaitot ārējās durova žetoni. Karstajos maciņos tiek glabāti tikai nelieli daudzumi, kas izmantoti izņemšanas darbībām.

Pēc tam TON Crystal pievienošana kļūst iespējama.

pēc navigācijas

Drošības apsvērumu dēļ monētas var izņemt tikai pēc divfaktoru autentifikācijas nokārtošanas. KYC netiek piemērots, jo platforma nedarbojas tieši ar fiat bitkoinu nevar izsekot. Apmaiņas darba saskarne ir modulāra: jūs varat pielāgot grafiku, izvēlēties rādīt tikai tos pārus, kas jūs interesē, saņemt statistikas informāciju par tiem. Valūtas kursa svārstību dēļ jūs galu galā varat iegūt nedaudz atšķirīgu summu - lielāku vai mazāku.

kur ieguldīt naudu, lai nopelnītu miljonu pelnīt naudu internetā ir visrentablāk

Tā ir tirdzniecība bez starpniekiem, pilnīgi pārredzama, kur darījumi tiek veikti tieši starp dalībniekiem, un drošību garantē pati platforma. Šeit jūs varat izveidot pirkšanas vai pārdošanas piedāvājumus pēc saviem noteikumiem un pēc tam gaidīt, kamēr tos pieņem cits lietotājs. Tāpat ir iespējams izvēlēties jebkuru no jau izveidotajiem piedāvājumiem.

Vai kalnrūpniecība joprojām ir rentabla?

Vidējais darījuma veikšanai nepieciešamais laiks ir 15 minūtes. ESCROW sistēma iesaldē monētas vienādranga darījumā pārdevēja kontā - tā darbojas pasaules lielākās tirdzniecības platformas, piemēram, AliExpress.

Tas garantē darījuma drošību - monētas tiek nosūtītas pircējam tikai tad, kad pārdevējs ir apstiprinājis maksājumu.

Lai uzlabotu maksājumu apstiprināšanas drošību, platforma izmanto divu faktoru autentifikāciju pa pastu, Google Authenticator GA vai kodu tabulu. Visa sarakste P2P darījumu tērzēšanā tiek ierakstīta, lai izvairītos no krāpšanas.

Skaitļi ir mazi, bet izaugsme ir acīmredzama. Šis ir pilnvērtīgs mediju resurss, kas durova žetoni sāks publicēt interesantus kriptovalūtām veltītus rakstus, pārskatus, ziņas un citus materiālus.

Atsaukums: šeit sniegtā informācija nav uzskatāma par ieguldījumu konsultācijām vai ieguldījumu piedāvājumu.

  1. Programmas automātiskai tirdzniecībai ar binārām opcijām
  2. Latvijā :: lauzties
  3. Pāvels durovs par naudu.
  4. Kur nopirkt un pārdot TON Crystal - unimars-hotel.lv
  5. Pagājušajā gadā Telegram, Gram kļuva par vienu no visvairākpopulāri žetoni ar vislielāko lielo burtu lietojumu, kas vēl nav parādījies tirgū.

Mēs ļoti iesakām mūsu lasītājiem DYOR pirms ieguldīt jebkurā durova žetoni, blockchain projektā vai ICO, it īpaši tajos, kas garantē peļņu. Turklāt Bitcoinist negarantē vai nenozīmē, ka publicētās kriptovalūtas vai projekti ir likumīgi jebkurā konkrētā lasītāja atrašanās vietā. Lasītāja pienākums ir zināt likumus par kriptovalūtām un SIO savā valstī.