piektdiena

Iespējas piektdienā, Piektdienas horoskops: janvāris - unimars-hotel.lv - Horoskopi - Brīvbrīdis - unimars-hotel.lv

Saturs

  iespējas piektdienā

  Tur jau tie tuvojas … gada lielākie iepirkšanās svētki ir tepat aiz stūra! Melnā piektdiena iespējas piektdienā norisināsies piektdien, Vai esi gatavs? Vai zini ar ko īpaša ir Melnā piektdiena?

  iespējas piektdienā

  Tādi klientu iecienīti interneta veikali kā Amazon, Ebay, Allegro, Zalando un daudzi citi veikali visa pasaulē piedāvās milzīgas atlaides, kuras tiek piedāvātas tikai vienu reizi gadā — tieši Melnajā piektdienā! Bieži vien šīs atlaides tiek iespējas piektdienā ne tikai vienu dienu, bet gan visu novembri!

  iespējas piektdienā

  Sāc veidot savu iepirkšanās sarakstu un esi gatavs gada ievērienīgājam šopingam! Ietaupi maksājot par preču piegādi!

  Diemžēl arī šogad šie kristiešiem tik būtiskie svētki tiks pavadīti ar dažādiem ierobežojumiem, kuru dēļ ne visiem ticīgajiem būs iespēja piedalīties dievkalpojumos klātienē. Šī iemesla dēļ vairākas draudzes piedāvās dievkalpojumu tiešraides savos sociālo tīklu kontos, kā arī vairākos dievkalpojumos būs iespēja piedalīties ar radio un televīzijas starpniecību. Portāla Katolis. Šos dievkalpojumus varēs skatīties arī konkrēto draudžu un Katolis.

  Piegādes cenas sākot tikai no 2,79 EUR! Bet tas nav viss! Šomēnes esam izstrādājuši fantastisku programmu, lai palīdzētu Tev maksimāli izbaudīt izdevīgos Melnās piektdienas piedāvājumus!

  iespējas piektdienā

  Varbūt jau būsi ievērojis, ka Tavā kontā ir ieripojuši Drops bonusa punkti ja esi pievienojies Drops programmai. Ja vēl neesi reģistrējies — izdari to līdz Ceram, ka šie jaunumi spēs Tevi iepriecināt, jo šie punkti sniegs atlaides piegādes izmaksām, pasūtot preces šajā Melnās piektdienas periodā!

  Bonusa Drops punkti sniedz iespēju saņem preces Latvijā par vēl izdevīgāku piegādes cenu!

  iespējas piektdienā

  Apmeklē savu EshopWedrop profilu jau šodien, un pārvērt savus Drops punktus iespaidīgās atlaidēs! Tev vēl nav sava EshopWedrop profila?

  Reģistrējies šeit 30 dienu laikā, lai saņemtu Drops bonusa punktus! Pārliecinies, ka esi pievienojies mūsu Drops sistēmai.

  iespējas piektdienā

  Ja Jums ir radušies jautājumi, droši sazinieties ar mums!