Papildu informācija

Ēkas variants, ECDC: Jaunais Covid variants rada “augstu vai ļoti augstu” risku Eiropai | unimars-hotel.lv

Eiropas savienība tiecas uzlabot dalībvalstu kopējo energoefektivitāti, lai: Apturētu klimata maiņu; Īstenotu drošas, stabilas un konkurētspējīgas enerģijas ideju; Padarītu Eiropas ekonomiku par XXI gadsimta stabilas attīstības modeli.

depozīts opcijām

Lai izpildītu šos uzdevumus, Eiropas Savienība cenšas līdz Direktīva par ēku energoefektivitāti ES direktīva par ēku energoefektivitāti tika pieņemta Šī Ēkas variants pieprasa, lai visas 25 ES dalībvalstis, kā arī Norvēģija un Šveice regulāri atjaunotu savu nacionālo ēku kodeksu. Šobrīd Direktīva tiek pārskatīta koriģēta.

  • Tikai koka!
  • Mājas dizains Zx46 - Vienkāršots bāzes projekta variants
  • Uzņemties iespējas
  • Projekta aptuvenās izmaksas ir 20 miljoni latu.
  • Skrastiņa sieva Elita: Guntis cieta, un es līdz ar viņu Moduļu ēkas Lai arī bieži jebkuru ātri uzbūvējamu vasaras māju vai pat kuģa kravas konteineri gribētos saukt par moduļu māju, tā gluži nav.
  • Aktualitātes | Ķekavas novads, Ēkas variants
  • Ekspluatācijā nodota ceturtā ēka projektā "Dreilinga mājas" Ēkas variants Saturs Sūtīt e-pastā Viņš skaidroja, ka VDD darbinieki patlaban ir izvietoti vairākās ēkās, bet dienesta galvenā ēka ir būvēta pagājušā gadsimta piecdesmito gadu otrajā pusē un bijusi paredzēta padomju armijas vajadzībām kā kazarmas.

Plānojams, ka saskaņā ar pārskatīto Direktīvas variantu ES dalībvalstīm būs jāievēro papildprasības, lai ES varētu sasniegt nospraustos mērķus un nodrošināt, ka ēkas vēl efektīvāk patērētu enerģiju. Saskaņā ar pašreizējo Direktīvas variantu uz dalībvalstīm tiek attiecinātas šādas prasības: Ēku direktīvas nostādnēm jābūt pamatotām ar enerģijas patēriņu, ieskaitot gaisa kondicionēšanu, apkures iekārtas, karsto ūdeni, vēdināšanu, apgaismošanu u.

ko darīt, lai pensionārs iegūtu papildu ienākumus

Tam jāpievieno rekomendācijas par investīcijām, lai uzlabotu ēkas energoefektivitāti 7. Direktīva par enerģijas galapatēriņa efektivitāti un energoefektivitātes pakalpojumiem Direktīvas par enerģijas galapatēriņa efektivitāti un energoefektivitātes pakalpojumiem mērķis ir samazināt enerģijas daudzumu, kas nepieciešams, lai sniegtu enerģētikas pakalpojumus Eiropas pilsoņiem un uzņēmumiem.

tirdzniecības idejas binārām opcijām

Tātad ir acīmredzams, ka eksistē ļoti lielas ekonomiskas iespējas ietaupīt enerģiju. Daļu no šīs enerģijas ir iespējams efektīvi ietaupīt sniedzot enerģētiskos pakalpojumus un ar citiem galapatēriņa efektivitāti veicinošiem paņēmieniem.

kā nopelnīt naudu pēc elektroniskās naudas maiņas kursa

Vislabāko taupības rezultātu, kurš paredzēts saskaņā ar šo Direktīvu, var sasniegt, jaunbūvējamās un jau esošajās ēkās realizējot praktiskus enerģijas taupīšanas paņēmienus.

Paņēmienu, ar kuriem nodrošināt ēku energoefektivitāti, ir ļoti daudz, viens no tiem — izolācija, un šie ēkas variants ir tik ekonomiski, ka var palīdzēt ietaupīt izdevumus par katru ietaupīto oglekļa dioksīda tonnu.

Šī tehnoloģija jau ir izstrādāta un pārbaudīta, nav nepieciešami nekādi papildus pielietojuma pētījumi.

Ēkas variants

Vajag ēkas variants stimulu, kurš palīdzētu nodrošināt, ka šīs tehnoloģijas tiktu īstenotas, un tieši to cenšas panākt šī Direktīva. Katrai dalībvalstij ik pa trim gadiem it jāsagatavo nacionālais energoefektivitātes darbību plāns.

labs bināro opciju rādītājs

Nacionālie darbību plāni ir jāiesniedz Komisijai. Ir noteiktas prasības valsts sektoram, konkrēti, — kļūt par tirgus dzinējspēku.

Un kam tāds variants der...

Uzņēmumiem, kuri darbojas gāzes un elektroenerģētikas sektorā, valdības var noteikt sabiedrisku pakalpojumu prasības, kas saistītas ar energoefektivitāti. Radīt apstākļus, kas palīdzētu attīstīt un veicināt enerģētikas pakalpojumu tirgu enerģētikas saimniecības apkalpojošie uzņēmumi. Prasības attiecībā uz patērētās enerģijas mērīšanu un rēķinu izrakstīšanu. Izolācija taupa enerģiju Visstabilākā un ekonomiski visperspektīvākā enerģija ir tā, kuru mēs neizmantojam.

kā nopelnīt naudu, neko neieguldot

To pierāda vairāki uzticami pētījumi: McKinsey Vattenfall izstrādāja klimata karti, ar kuru pierādīja, ka izolācija var palīdzēt gada laikā ietaupīt 1,6 gigatonnas CO2 tas atbilst visā Krievijā gaisā izmetamajam kopējam CO2 daudzumambet vidējā ekonomiskā efektivitāte ne pašizmaksa ir vienāda ar eiro par vienu tonnu. Pētījumu sabiedrības Ecofys iegūtie dati parādīja, ka ilgtermiņā visas Eiropas valstis varētu gada laikā ietaupīt miljonus tonnu CO2, ja visās modernizējamās ēkās tiktu piemēroti pašreizējie energoefektivitātes standarti.

To var atlantiski nopelnīt naudu, piemēram, ar kopējo CO2 daudzumu, kāds gada laikā tiek izmests gaisā Itālijā.

Ja pieņemtu, ka naftas cena ir 70 dolāri par barelu, gada laikā enerģijas izdevumiem tiktu ietaupīti miljardi eiro. Klimats Vasarā baudiet patīkamu vēsumu, ziemā tiek saglabāts siltums, turklāt ar maziem apkures izdevumiem.

Lasīt vairāk.