Kā konvertēt dokumentu no Word uz PDF

Konvertēšanas opcija

Migration of Domino server Mailbox to Office 365 - Mail migration

Lai gan apmācība ir ļoti labi izdarīta, iesācējiem to var būt grūti izdarīt vai ievērot, tāpēc mēs piedāvājam jums šīs apmācības otro versiju, kas ir uzlabota un paskaidrota manekeniem.

Ja jums to vēl konvertēšanas opcija, varat to pārbaudīt saite kur paskaidrots, kā to izdarīt.

ātra peļņa 2022

Kad tas ir uzstādīts, mums jādodas uz «Pievienot grāmatas» Kas atrodas augšējā kreisajā stūrī un pievienojiet PDF failu, kuru mēs konvertēšanas opcija pārveidot. Kad esam pievienojuši PDF failu, to atzīmējam un nospiežam pogu «Grāmatu konvertēšana»Pēc tam parādīsies ekrāns, lai konfigurētu opcijas, kuras mēs vēlamies piešķirt Epub.

Ja skatāties uz šo ekrānu divos augšējos stūros, ir divas cilnes, no kurām viena iezīmē ievades formātu, bet otra - izvades formātu.

Share on Twitter Šodien portretu fotogrāfe Kristīna N Diksone dalās ar padomiem par attēlu pārveidošanu melnbaltā krāsā, izmantojot Adobe Lightroom. Kristīnas darbs ir atrodams vietnē www.

Kalibrs ļauj mums konvertēt pdf failus gandrīz jebkurā formātā Tagad jums ir iespēja nospiest pogu "pieņemt", kas parādās apakšā, vai arī jūs varat pielāgot opcijas ar dažādām sānos esošajām ikonām. Šīs iespējas ir dažādas un ļoti interesantas.

izmēģinājuma iespēju tirdzniecība

Es personīgi ieteiktu iekļaut indeksu, pielāgot fontus, vāku utt. Viena no vissvarīgākajām esošajām opcijām ir opcija "Lapas iestatīšana", šī opcija ir ļoti svarīga, jo tā ļauj mums mainīt standarta izmēru EPUB lapa. Tāpēc mēs varam izvēlēties, vai mēs vēlamies, lai Epub tiktu optimizēts planšetdators, Kindle Paperwhite, Kobo utt.

ieņēmumi no bināro opciju demonstrācijas

Un, protams, modificējiet metadatus tas ir pirmais variants no augšaskas ļaus mums ne tikai klasificēt e-grāmatu pēc mūsu patikas, bet arī to, ka to var eksportēt uz citām bibliotēkām.

Kad būsim pabeiguši datu pielāgošanu, noklikšķiniet uz pieņemt, un Caliber izveidos mūsu PDF faila Epub failu.

Kā redzat, tas ir ļoti noderīgs un viegli lietojams rīks, tagad jums vienkārši jāķeras pie darba un jāpārvērš pdf faili.

no vietējā bitcoin līdz hidra

Raksta saturs atbilst mūsu principiem redakcijas ētika. Lai ziņotu par kļūdu, noklikšķiniet uz šeit. Pilns ceļš uz rakstu: Visi e-lasītāji » programmatūra » Kalibrs » Kā konvertēt pdf failus uz Epub ar Caliber Labākie e-lasītāji.

darījumu kopēšana MT5