Tērzēšanas autentifikācijas iestatījumu ieraksta izveide

Marķiera klients

Šajā rakstā ir sniegta informācija par to, kā autentificēties Microsoft Dynamics Human Resources datu programmu programmēšanas interfeisā API. Papildinformāciju skatiet šeit: Atvērto datu protokols OData.

marķiera klients

Jūsu pieteikumam ir jābūt autentificētam kā autorizētam zvanītājam, pirms API apkalpos pieprasījumus no jūsu pieteikumu. Pamati Lai izsauktu datu API, jūsu pieteikumam ir jāiegūst piekļuves marķieris no Microsoft identitātes platformas.

 • Они вошли в участок буквально через несколько секунд после того, как местные офицеры закрыли дверь коридора за биотами.
 • Krāsas un tintes marķieri | MARKAL | TOOLMARKETING
 • Vietnes, kurās varat pelnīt naudu tiešsaistē
 • Их симбиоз развился без всякого внешнего влияния в звездной системе, не столь далекой от нашей родной планеты, и существовал уже не одну тысячу лет, когда их впервые посетили исследовательские корабли Предтеч.
 • Я надеюсь, снова сумею ощутить твое прикосновение услышать твой смех, увидеть твое лицо, но если этого не случится, постараюсь не жаловаться.
 • Marķieri - Camelliayarns

Piekļuves marķieris satur informāciju par jūsu pieteikumu un atļauju, kurai tai ir, lai zvanītu personāla vadības resursiem. Tajos ir ietverta informācija apgalvojumikuru datu API un citi tīmekļa API, ko aizsargā Microsoft identitātes platforma izmanto, lai apstiprinātu zvanītāju un pārliecinātos, ka zvanītājam ir atbilstošas atļaujas, lai veiktu pieprasīto operāciju.

Marķieris PEN-TOUCH melns vidēji biezs 0,7mm, Sakura - Marķieri

Zvanu laikā varat apstrādāt piekļuves marķierus kā necaurredzamus. Vienmēr vajadzētu pārraidīt piekļuves marķierus, izmantojot drošu kanālu, piemēram, transportēšanas slāņa drošību TLS un hiperteksta pārsūtīšanas protokolu HTTPS.

ASM iekļauts Coinbase com Kā vadošā galvenā kriptovalūtu birža Amerikas Savienotajās Valstīs, Coinbase faktiski ir kļuvusi par obligātu prasību pilnīgi jauniem kriptovalūtu finansētājiem. Coinbase ir NASDAQ sarakstā iekļautā kriptovalūtu birža, kas piegādā dažādas preces, kas sastāv no investīcijām kriptovalūtās, novatoriskas tirdzniecības sistēmas, aizbildniecības iestādes, mazumtirdzniecības finansētāju budžeta un pašas ASV dolāru stabilās monētas. Izmantojot šo sarakstu, ASM īpašnieki pašlaik var veikt pirmo iemaksu, profesiju, apmainīt un izņemt savus simbolus Coinbase biržā gan kriptovalūtu, gan fiat komplektos. Coinbase ir otrā lielākā centrālā kriptovalūtu birža, kas katru dienu attīra vairāk nekā 6 miljardus dolāru vērtu kriptovalūtu īpašumu.

Šajā piemērā ir parādīts piekļuves marķieris, ko izsniegusi Microsoft identitātes platforma. Tālāk ir minēts piemērs.

Priekšnosacījumi

Ja jūsu konts sniedz piekļuvi vairāk nekā vienam nomniekam, izvēlieties savu kontu augšējā labajā stūrī un iestatiet savu portāla sesiju uz Azure Active Directory Azure AD nomnieku, kuru vēlaties izmantot. Kad parādās lapa Reģistrēt pieteikumu, ievadiet savu pieteikuma reģistrācijas informāciju: Nosaukums: Ievadiet jēgpilnu pieteikuma nosaukumu, kas tiks rādīts programmas lietotājiem.

Atbalstītie kontu veidi: Atlasiet kontu tipus, kurus jūsu programmai vajadzētu atbalstīt. Atbalstītie kontu veidi Tikai šajā organizatoriskajā direktorijā iekļautie konti Atlasiet šo opciju, ja veidojat biznesa programmu.

 • Неужели это город октопауков.
 • JSON tīmekļa marķieris
 • Peļņas Bitcoin stratēģija
 • Итак, в соответствии с планом А, - объявил Макс, - нам с Эпониной предстоит отправиться .
 • Ричард и Арчи мертвы.
 • Kabeļu marķieris ~ AWG (HxWxL) x x mm. rozā - BPG

Šī opcija nav pieejama, ja nereģistrējat programmu direktorijā. Šī opcija ir kartēta Azure AD tikai vienam nomniekam.

Koda paraugs

Šī opcija ir noklusējuma opcija, izņemot tad, ja reģistrējat programmu ārpus direktorija. Šādā gadījumā noklusētā opcija ir Azure AD vairāku nomnieku un personīgais Microsoft konts.

Jebkurā organizatoriskajā direktorijā iekļautie konti Atlasiet šo opciju, lai adresētu visus biznesa un izglītības klientus. Šī opcija ir kartēta Azure AD tikai vairākiem nomniekiem.

marķiera klients

Ja reģistrējāt programmu marķiera klients Azure AD tikai vienam nomniekam, varat izmantot Autentifikācijas disku, lai to atjauninātu uz Azure AD tikai vairākiem nomniekiem un pēc tam atgrieztos Azure AD tikai vienam nomniekam. Konti jebkurā organizācijas direktorijā un personiskajā Microsoft kontā Atlasiet šo opciju, lai sasniegtu visplašāko klientu kopu.

Šī opcija ir kartēta uz Azure AD vairāku nomnieku un personīgais Microsoft konts.

Kāpēc izvēlēties LEMONA electronics

Ja reģistrējāt programmu kā Azure AD vairāku nomnieku un personīgie Microsoft konti, šo iestatījumu nevar mainīt lietotāja interfeisā UI.

Tā vietā ir jāizmanto pieteikuma manifesta redaktors, lai mainītu atbalstītos kontu tipus. Novirzīt URI nav obligāti — atlasiet veidojamās programmas tipu: Tīmekļa vai Publiskais klients mobilā un datora. Tīmekļa lietotnēm norādiet programmas bāzes vietrādi URL. Pēc tam lietotāji izmanto šo vietrādi URL, lai pieteiktos tīmekļa klienta programmā. Lai skatītu konkrētus piemērus tīmekļa programmām vai vietējām programmām, iesākumam skatiet Microsoft identitātes platforma iepriekš Azure Active Directory izstrādātājiem.

Sadaļā API atļaujas atlasiet Pievienot atļauju.

Līdzīgi produkti

Personāla vadības pieteikuma ID ir f9be0caaeca-c5daff. Lietojiet šo ID, lai nodrošinātu, ka esat izvēlējies pareizo pieteikumu.

Nē Vai vēlaties sniegt vēl kādas atsauksmes? Korporācijai Microsoft tiks nosūtītas atsauksmes: nospiežot iesniegšanas pogu, jūsu atsauksmes tiks izmantotas, lai uzlabotu Microsoft produktus un pakalpojumus. Konfidencialitātes politika. Iesniegt Paldies.

Atlasiet Reģistrēt. Lai savai programmai pievienotu vairāk iespēju, varat izvēlēties citas konfigurācijas opcijas, piemēram, opcijas zīmolradei un sertifikātiem un slepenajām vērtībām.

Piekļuves marķiera izgūšana Dati par to, kā tiek izgūts piekļuves marķieris, lai izsauktu tirdzniecības robotu stratēģiju piemēri vadības datu API, būs atkarīgi no tā, kādas marķiera klients izmantojat, lai izstrādātu savu klientu programmu.

Autentifikācijas marķieru sūtīšana | Microsoft Docs

Piemērs Marķiera klients klienta pieteikumam: using System; using System. Http; using System.

marķiera klients

Write "authHeader: " ; Console. WriteLine authHeader ; Console. Add "Authorization", authHeader ; string s; Console. WriteLine talentNamespaceUri ; Console.

Nē Vai vēlaties sniegt vēl kādas atsauksmes?

ReadAsStringAsync ; Console. WriteLine s ; Console.

Atsauksmes

ReadLine ; if! WriteLine "Unexpected Arguments" ; System.

5 Metabolistkā Sindroma Marķieri

CallTalentODataService ; t.