Droši un uzticami savienojumi

PBX iespējas

PBX iespējas ātra nauda satoshi

Dažas ISDN sistēmas ļauj konfigurēt portus īpašam tālruņu aprīkojumam. Piemēram, varat piešķirt vienu portu tālrunim un 3. Daudzās ciparu PBX sistēmās pēc noklusējuma izsaukuma gaidīšanas tonālais signāls ir iestatīts stāvoklī "on" ieslēgts.

Virtuālā PBX

Izsaukuma gaidīšanas tonālais signāls rada faksa pārraides traucējumus, un jūs nevarat nosūtīt vai saņemt faksus, izmantojot printeri. Norādījumus par izsaukuma gaidīšanas tonālā signāla izslēgšanu skatiet PBX sistēmas komplektācijā iekļautajā dokumentācijā.

PBX iespējas 60 sekunžu opciju indikators

Lai pieslēgtu printeri tālruņa sienas kontaktam, izmantojiet tikai komplektā iekļauto kabeli. Pretējā gadījumā faksu sūtīšana var būt neveiksmīga. Šis speciālais tālruņa vads atšķiras no tiem tālruņa vadiem, kuri jau bija jūsu mājās vai birojā.

PBX iespējas visas vietnes, kur var nopelnīt bitcoin

Ja komplektācijā iekļautais kabelis ir par īsu, varat elektronisko preču veikalā iegādāties PBX iespējas un to pagarināt. Iespējams, vajadzēs pievienot komplektā iekļauto tālruņa vadu jūsu valstij vai reģionam atbilstošam adapterim.

Ja rodas jautājumi par printera uzstādīšanu kopā ar papildaprīkojumu, vaicājiet palīdzību savam vietējam pakalpojumu sniedzējam vai ražotājam.

PBX iespējas visu darījumu centru salīdzinājums