Tālruņa galveno funkciju izmantošana | Nokia phones

Ritināšanas iespējas

ritināšanas iespējas

Pievienot vēlmju sarakstam Instalēt Vai izmantot Google tulkotāju, lai tulkotu aprakstu šādā valodā: latviešu? A game that you will be excited with new adventures by tiny characters.

ritināšanas iespējas

Help me! The Skull Boss has invaded the Magic World and capture a little fairy. Explore new adventures a world filled with many dangers, slay monsters, collect coins, unlock new tiny characters, and defeat bosses.

Please use your skills and ritināšanas iespējas to save the Magic World. Can you defeat the bosses and help little fairy. What are you waiting for?

Kas jauns Nova Launcher atjauninājumā

Try it yourself. Thank you for playing Magic World. Easy to play.

ritināšanas iespējas

Burvju pasaule ir 2D sānu ritināšanas platformas RPG ar viduslaiku sīkiem burtiem. Spēle, kuru jūs aizrauj mazie varoņi ar jauniem piedzīvojumiem. Palīdzi man!

ritināšanas iespējas

Galvaskausa boss ir iebrucis burvju pasaulē un sagūstīt nedaudz pasaku. Izpētiet jaunus piedzīvojumus pasaulē, kas piepildīta ar daudzām briesmām, nogaliniet monstrus, vāciet monētas, atbloķējiet jaunas sīkas rakstzīmes un sakaujiet priekšniekus.

  • Bināro opciju tirdzniecības sistēmu video
  • Ko darīt, ja peles ritināšanas ritenis pārlec operētājsistēmā Windows 10?
  • Tomēr dažreiz tie nav tikai funkcionāli, un viss, ko viņi dara, ir "ielādēt" mūsu sistēmu, palēninot to.

Lūdzu, izmantojiet savas prasmes un apņēmības pilni, lai saglabātu Burvju pasauli. Vai jūs varat sakaut priekšniekus un palīdzēt mazai pasaku?

Account Options

Ko tu gaidi? Izmēģiniet pats.

ritināšanas iespējas

Paldies, ka spēlējāt Magic World. Viegli spēlēt. Uzzināt vairāk.