Ieguldījumu iespējas ikvienam

Tīmekļa opcija

MacBook Pro datora iestatīšana Kad pirmo reizi ieslēdzat tīmekļa opcija MacBook Pro datoru, vednis Setup Assistant palīdz veikt vienkāršās darbības, kas nepieciešamas, lai sāktu izmantot jūsu jauno Mac datoru. Varat atbildēt uz visiem pieprasījumiem vai arī izlaist dažas darbības un izvēlēties veikt tās vēlāk.

Būtiskākais par MacBook Pro

Piemēram, funkciju Screen Time, ko varat iestatīt dažādiem lietotājiem, ir tikai loģiski iestatīt pēc sākotnējās iestatīšanas. Vednis Setup Assistant palīdz veikt tālāk aprakstītās darbības. Iestatiet valsti vai reģionu. Šādi tiek iestatīta arī jūsu Tīmekļa opcija datora valoda un laika zona.

tīmekļa opcija

Pieejamības opcijas. Lai uzzinātu vairāk, sk.

tīmekļa opcija

Pieejamības funkcijas Mac datorā. Izveidojiet savienojumu ar Wi-Fi tīklu.

tīmekļa opcija

Izvēlieties tīklu un, ja nepieciešams, ievadiet paroli. Ja izmantojat Ethernet pieslēgumu, varat izvēlēties arī Other Network Options. Lai vēlāk mainītu tīklu, izvēlnes joslā vai izvēlnē Control Center noklikšķiniet uz Wi-Fi statusa ikonasklikšķiniet uz Other Networks, pēc tam izvēlieties Wi-Fi tīklu un ievadiet paroli.

MacBook Pro datora iestatīšana

Šeit varat arī izvēlēties ieslēgt vai izslēgt Wi-Fi savienojumu. Ja pēc iestatīšanas izvēlnes joslā neredzat Wi-Fi statusa ikonuvarat to pievienot.

  1. Apple veselības pētījumu programmu konfidencialitātes politika Kas ir personas dati korporācijā Apple?
  2. Pirkt un pārdot Akcijas - Swedbank
  3. Iegūt lietotni Bieži uzdotie jautājumi Mēs esam apkopojuši atbildes uz dažiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par Family Link.

Atveriet izvēlni System Preferencespēc tam noklikšķiniet uz Network. Ja iestatāt jaunu datoru un iepriekš neesat iestatījis Mac datoru, vedņa Migration Assistant logā klikšķiniet uz Not Now. Ja vēlaties uzreiz vai vēlāk pārnest datus no cita datora, sk. Datu pārsūtīšana uz jauno MacBook Pro datoru.

tīmekļa opcija

Pierakstieties ar savu Apple ID. Jūsu Apple ID veido e-pasta adrese un parole. Vislabāk ir izveidot savu Apple ID un nedalīties ar to. Ja jums vēl nav Apple ID, varat to izveidot iestatīšanas laikā bez maksas. Apple konts Mac datorā.

ArcGIS Survey123: Creating Smart Forms with Survey123 Web Designer

Ja esat jau iestatījis citu versiju ar jaunāko programmatūras versiju macOS 12 vai jaunāku, iOS 15 vai jaunāku, iPadOS 15 vai jaunākuredzēsit ātrās iestatīšanas paneli "Make This Your new Tīmekļa opcija, kas izlaiž vairākus iestatīšanas soļus un izmanto jūsu pakalpojuma iCloud kontā saglabātos iestatījumus. Glabājiet failus pakalpojumā iCloud.

Pakalpojumā iCloud varat glabāt savu saturu — dokumentus, filmas, mūziku, fotoattēlus u. Pārliecinieties, tīmekļa opcija esat pierakstījies ar vienu Apple ID visās savās ierīcēs. Lai šo opciju iestatītu vēlāk, atveriet izvēlni System Preferences un pierakstieties ar savu Apple ID, ja neesat to vēl izdarījis. Noklikšķiniet uz Apple ID, sānu joslā klikšķiniet uz iCloud, pēc tam atlasiet funkcijas, kuras vēlaties izmantot.

ES judikatūra

Iestatīšanas laikā varat izvēlēties arī saglabāt savas paroles pakalpojumā iCloud Keychain. Piekļuve savam saturam pakalpojumā iCloud no Mac datora.

Lietotne Screen Time. Pārraugiet sava datora lietojumu un saņemiet atskaites.

Paroļu pārvaldība

Opcijas un detalizētu informāciju sk. Funkcija Screen Time Tīmekļa opcija datorā. Lietotne Siri Mac datorā. Iestatiet Touch ID. Iestatīšanas laikā Touch ID varat pievienot pirksta nospiedumu. Lai pievienotu pirkstu nospiedumu, noklikšķiniet uz un veiciet ekrānā norādītās darbības. Ja divi vai vairāk lietotāji izmanto vienu MacBook Pro datoru, katrs lietotājs var pievienot savu pirksta nospiedumu Touch ID, lai ātri atbloķētu, autorizētos un pierakstītos MacBook Pro datorā.

Katra lietotāja kontam iespējams pievienot trīs pirkstu nospiedumus, un kopā visiem MacBook Pro lietotāju kontiem iespējami pieci pirkstu nospiedumi.

HP ENVY 6000e, 6400e printers - E9 (Printer Setup Incomplete) error

Papildinformāciju sk. Iestatiet funkciju Apple Pay. Sākotnējās iestatīšanas laikā varat iestatīt funkciju Apple Pay viena lietotāja kontam MacBook Pro datorā.

tīmekļa opcija

Arī citi lietotāji joprojām var samaksāt ar funkciju Apple Pay, bet pirkums ir jāapstiprina ar iPhone tālruni vai Apple Watch pulksteni, kam ir iestatīta funkcija Apple Pay sk. Funkcijas Apple Pay izmantošana Mac datorā.

Jūsu dators Saite Ja jūsu organizācija ir norādījis apstiprinātu attēlu kopu, varēsit izvēlēties kādu no kopām sadaļā Jūsu organizācija. Jūs esat atbildīgs par attēla licencēšanas pārskatīšanu pirms tā ievietošanas savā lapā. Ja esat administrators un SharePoint uzzināt, kā izveidot līdzekļu bibliotēku jūsu organizācijai ,skatiet rakstu Organizācijas līdzekļu bibliotēkas izveide. Papildinformācija par CDN. Noklikšķiniet uz Atvērt vai Pievienot attēlu atkarībā no tā, no kurienes jums būs attēls.

Izpildiet ekrānā prasītās darbības, lai pievienotu un apstiprinātu savu karti. Ja jau izmantojat karti mediju iegādei, varat vispirms saņemt aicinājumu apstiprināt šo karti. Izpildiet ekrānā prasītās darbības, lai iestatītu funkciju Apple Pay. Kartes izsniedzējs nosaka, vai jūsu karte ir piemērota izmantošanai ar funkciju Apple Pay, un var pieprasīt sniegt papildinformāciju, lai pabeigtu verifikācijas procesu.

Restore the printer to factory defaults

Ar funkciju Apple Pay var izmantot daudzas kredītkartes un debetkartes. Lai saņemtu informāciju par Apple Pay pieejamību un pašreizējiem kredītkaršu izsniedzējiem, sk.

  • Eur cf binārās opcijas
  • Google Family Link — bieži uzdotie jautājumi
  • Nopelnīt naudu tiešām
  • Pieteikšanās intervijai Pārskats Lielākajai daļai vīzu pieprasītāju, ieskaitot bērnus, jāsamaksā vīzas pieprasīšanas nodeva MRVlai uzsāktu viņu ASV vīzas pieprasījuma procesu.
  • Interface Latvija
  • Mazāk Izmantojiet dialoglodziņu Tīmekļa lapas opcijas, lai kontrolētu dažādus līdzekļus un iestatījumus tīmekļa lapām, no kurām saglabājat vai importējat Microsoft Office Excel.
  • Stratēģija attiecībā uz automašīnām binārām iespējām

Apple atbalsta rakstu Apple Pay participating banks. Izvēlieties izskatu. Darbvirsmas noformējumam varat izvēlēties opcijas Light, Dark vai Auto.

tīmekļa opcija

Ja vēlaties mainīt sākotnējās iestatīšanas laikā veikto izvēli, atveriet izvēlni System Preferences, noklikšķiniet uz General, pēc tam atlasiet noformējuma opciju. Šeit varat iestatīt arī citas preferences.