Varianti deputātiem, Eiropas Padomes pretkorupcijas grupa Latviju kritizē par atklātības trūkumu Saeimas deputātu darbā

Saturs

  Saeimas prezidijs sācis vērtēt iespēju visiem parlamentāriešiem atsākt darbu klātienē.

  viegli ienākumi internetā iesācējiem

  Saeima darbu rudens sesijā sāks otrajā septembrī. Kā tas notiks — attālināti vai klātienēsācis vērtēt Saeimas prezidijs un frakciju padome.

  norēķinu iespēja indeksā

  Lēmums vēl nav pieņemts, un papildus tiks lūgts arī juristu viedoklis. Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece Nacionālā apvienība pauda: "Deputātiem, kuri ir dažāda gadagājuma, ir jānodrošina epidemioloģiski droša vide. Atšķirībā no citiem darba kolektīviem vēlētāji ir devuši deputātiem savu deleģējumu, tāpēc lūgsim atzinumu.

  1. Saeimas kārtības rullis
  2. Matemātiski binārās opcijās
  3. LIKVIDĒSIM IESPĒJU SAEIMAS DEPUTĀTIEM BALSOJUMOS ATTURĒTIES | unimars-hotel.lv - līdzdalības platforma
  4. Biplan naudas pelnīšanas sistēma interneta atsauksmēs
  5. Saeima iesaistīs juristus un lems par iespējām visiem deputātiem sākt darbu klātienē / Raksts
  6. Kāds ir bināro opciju modelis
  7. Deputātam Covid sertifikāts būs jāuzrāda Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai, ja vien deputāts informāciju par sertifikātu nav jau iepriekš iesniedzis Saeimas Administrācijā.

  Tomēr tiks meklēts risinājums, lai visi parlamentārieši var atkal atgriezties sēžu zālē. Savukārt rēķinoties, ka ne visi deputāti būs vakcinējušies pret Varianti deputātiem, būs jānoskaidro, vai prasība pirms sēdēm parādīt negatīva testa rezultātu nebūs iemesls deputātam vērsties tiesā, norādīja Saeimas prezidija pārstāvis Andrejs Klementjevs "Saskaņa".

  Jautāsim viedokli autoritātēm Satversmes tiesībās, jo Satversme garantē deputātiem iespēju strādāt, balsot, pieņemt lēmumus, un vai tas, ka mēs šajos īpašajos apstākļos nedodam deputātam iespēju brīvi ieiet zālē un pieprasām vēl kādu papildu dokumentu, nav deputāta tiesību pārkāpums?

  ienākumi internetā internetā kā ienākumu avots

  Tāpēc mēs vēl spriedīsim ar Saeimas Juridisko biroju, Varianti deputātiem ministriju un citiem ekspertiem," viņš sacīja. Klementjevs Latvijas Televīzijai sacīja, ka viens no variantiem varētu būt — deputātiem, kuriem nav Covid sertifikātu, ļaut strādāt zālē, uzrādot negatīvu testu.

  Viņš faktiski ierosina atstāt tikai 1. Priekšsēdētājs: Tātad deputāts Ščipcovs ierosina svītrot lēmuma 2.

  Viņš arī uzsvēra, ka piespiest cilvēkus vakcinēties nevar. Ja mēs nevaram piespiest vakcinēties savus deputātus, tad kā piespiedīsim vakcinēties citus?

  Šobrīd balsojums "atturēties" tiek pieskaitīts pie balsojuma "pret", arī par iespēju likvidēt šo opciju viedokļi dalās, tāpēc aktuāls ir jautājums - Vai Saeimā vajag iespēju balsojumā atturēties? Lai nodrošinātu vispusīgu un informējošu diskusiju, aicināsim dažādo iesaistīto pušu pārstāvjus uz publiskām debatēm, kurās aplūkosim iniciatīvu, kā arī spriedīsim par tās ietekmi uz politiku Latvijā.

  Taču jau šonedēļ Saeima sanāks uz attālinātu ārkārtas sēdi, lai lemtu par vairākiem likumprojektiem Covid ierobežošanai, tajā skaitā obligātās vakcinēšanās noteikšanu vairāku profesiju pārstāvjiem. Savukārt Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere "Jaunā Vienotība" pirmdienas rītā intervijā Latvijas Radio norādīja, ka Saeimā ir daži deputāti, kuri nepotējas politisku mērķu dēļ.

  • Eiropas Padomes pretkorupcijas grupa secinājusi, ka likumdošanas procesā Latvijā aizvien deputātiem nav jāatklāj kādu lobiju ietekmē radīti priekšlikumi, bet valdībā korupcijas risku rada ārštata padomnieki.
  • Saeimas kārtības rullis - Latvijas Vēstnesis

  Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Ziņot par kļūdu.