Ardasik sayilarda x in y turunden ssif

Iespējas mazākajiem, Nacionālie partneri

Saturs

  Politiķa ieskatā izglītības iestādes ir pratušas mācību procesu izveidot tādu, kas dotu iespēju mācīties klātienē, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus.

  Ministrs pauda, ka no IZM puses kā nevēlamākais scenārijs tiek uztverta mācību gada pagarināšana vasarā. Iespējas mazākajiem IZM nosliecas, ka būtu jānodrošina skolēniem, kam būs eksāmeni, un mazākajiem izglītojamajiem iespēja mācīties klātienē. Populārākie raksti Pirmdien, 4.

  nopelnīt naudu internetā par kopīgiem pirkumiem

  Izglītības ministre Ilga Šuplinska JKP iepriekš atzīmēja, ka pašlaik vēl nav lemts, vai šī papildu brīvlaika nedēļa pirmo sešu klašu audzēkņiem būs jāatstrādā vasarā. Tāpat iepriekš valdība lēmusi, ka no 4.

  kā nopelnīt naudu m

  Saglabājas arī līdzšinējais noteikums par trīs kvadrātmetru platības nodrošināšanu skolā vienam skolēnam. Šuplinska iepriekš teica, valdība varētu lemt par atvieglojumiem mācību procesā un 9. Pēc politiķes vārdiem, ja janvāra sākumā vai vidū būs uzlabojusies kopējā saslimstības statistika, skolas varēs atgriezties pie A un B modeļa realizācijas, atkarībā no skolas infrastruktūras.

  finansējot novatoriskus projektu variantus

  Arī pagaidām spēkā esošā prasība par nepieciešamību nodrošināt trīs kvadrātmetrus katram skolēnam būs spēkā atkarībā no Covid statistikas janvārī, iepriekš teica ministre. Kā vēstīts, Covid izplatības ierobežošanai valstī no 9.

  Autori: LSM. Tā ceturtdien, 6. Izglītības un zinātnes ministrijā informēja, ka Covid vīrusu pārslimojušajiem jāsāk veikt rutīnas skrīninga testi no septītās nedēļas pēc pārslimošanas sertifikāta izdošanas.